Witryny szklane

Gabloty Witryny szklane

Posiadamy znaczące zdolności wytwórcze - nawet duże zlecenia możemy doprowadzić do końca w ekspresowym tempie. Robimy witryny szklane przy użyciu postępowych technologii i maszyn, co warunkuje przede wszystkim szybki czas realizacji. Jesteśmy liderem na polskim rynku w fabrykacji odmiennego typu witryn szklanych. Wiedziemy sprzedaż detaliczną a także hurtową oferując przy tym atrakcyjne ceny. Mamy do dyspozycji ubezpieczenie jednostki od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 1 000 000 zł. Proponujemy niskie ceny wynikające z braku pośredników, bowiem jesteśmy bezpośrednim producentem witryn. Każdego roku notujemy wzrost zamówień pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co wskazuje na to, że nasze produkty stają się coraz to bardziej powszechne. Jakkolwiek naszymi głównymi nabywcami są szkoły, kościoły oraz urzędy. Dostarczamy gwarancji na wykonane przez nas witryny szklane. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją ponad 160 produktów, w której większą część wyznaczają witryny.

Skorzystaj z menu by odnaleźć interesujące Cię witryny szklane.

W witrynach szklanych standardowo umieszczane są płyty magnetyczne, które są malowane na dowolny kolor, według upodobań Klienta. Wytwarzane przez nas witryny w standardzie są koloru srebrnego, jednakże istnieje sposobność modyfikacji koloru na jakikolwiek inny z palety RAL. Instalujemy opcjonalną ilość półek w witrynie szklanej. Wszystko zależy od upodobań Konsumenta. Witryny szklane ekspozycyjne są wytworzone ze szczególną dokładnością ze szkła hartowanego. W związku z tym gwarantują one optymalne bezpieczeństwo przy eksponowaniu wybranych towarów a także materiałów.

Witryny szklane sklepowe są gatunkiem witryn określonych do szczególnego użytku w lokalach sklepowych, w wystawach handlowych, w aptekach itp. Witryna szklana ma za zadanie eksponowanie oraz demonstrowanie znajdujących się w nich materiałów przemysłowych. Przetwarzamy witryny szklane w różnorakich rozmiarach, z reguły nasze witryny mają od 3 do 40 cm szerokości. Sygnalizujemy, że dopuszczamy także indywidualne zamówienia tudzież dopasowujemy się do potrzeb Klienta. Znacznym zainteresowaniem cieszy się oświetlenie częściowe. Oświetlenie punktowe jest jednym z trzech gatunków oświetlenia witryn szklanych używanym w naszej firmie.

Jako jedni z nielicznych fabrykujemy witryny szklane w perspektywie częściowo otwartej. Znaczy to, iż jedna część jest standardowo "schowana" za szybą, a druga otwarta (podłoże nie jest schowane za drzwiczkami czy szybą). Jednym z kierunków otwierania witryn szklanych jest otwieranie na boki. Użytkujemy standardowe uchylne skrzydła albo szyby przesuwane. Umieszczamy system otwierania drzwi witryn do góry z użyciem siłowników gazowych. W celu łatwiejszego otwierania witryny, proponujemy możność zamontowania mocnych teleskopów. Profile aluminiowe, jakie wyznaczają strukturę witryny szklanej aluminiowej, robione są przez przodującą nie tylko w Europie, lecz także na świecie - polską Grupę KĘTY S.A. Tylko wykorzystanie stosownie dobranych materiałów - przede wszystkim wypróbowanych oraz solidnych profili, też słupków (w opcji stojącej) - może sprawić, że filnalny produkt zyska szczególną stabilność tudzież odporność.

Zaręczamy, że witryny szklane wykonywane są ze zweryfikowanych, odpowiednio dostosowanych materiałów, jakie zapewniają trwałość a także wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały przygotowane. Dodatkowo w witrynach instalujemy zamek patentowy, wskutek tego ich cenna zawartość nie jest dostępna dla niepowołanych osób. Witryny szklane wiszące trzeba osadzić do ściany - tego typu witryny pozwalają przedstawiać informacje tylko po jednej - czołowej stronie. Zaś witryny stojące umeblowane są w specjalne słupki umożliwiające ich przymocowanie w podłożu. Skontaktuj się z nami, a niesłychanie błyskawicznie dostaniesz precyzyjną wycenę, w której przekażemy też precyzyjny termin realizacji. 

  • Producent - niskie ceny
  • Gabloty na wymiar
  • Szybka realizacja