Gabloty korkowe

Gabloty Gabloty korkowe

Dostarczamy atrakcyjne ceny wynikające z braku pośredników, albowiem jesteśmy bezpośrednim wytwórcą gablot. Przy zawieraniu umowy możemy nadto udostępnić skan ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na 1 000 000zł. Każdego roku notujemy pomnożenie zleceń pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co wskazuje na to, że nasze produkty stają się raz za razem bardziej powszechne. Aczkolwiek naszymi głównymi odbiorcami są szkoły, kościoły a także urzędy. Proponujemy dodatkowe rabaty w wypadku większych czy też częstszych zamówień. Gabloty korkowe aluminiowe to zapewnienie bezkonkurencyjnej wytrzymałości a także jakości. Wszelkie gabloty, witryny, tablice tudzież potykacze fabrykujemy z elementów mających należyte certyfikaty bezpieczeństwa, spełniając równocześnie jeden z najistotniejszych kwestii wielu przetargów na dostawę gablot ogłoszeniowych, bądź witryn

Skorzystaj z menu by odnaleźć interesujące Cię gabloty korkowe.

W naszej ofercie znajduje się ponad 210 różnego rodzaju gablot, witryn, tablic tudzież potykaczy. Ekspresowa wykonanie - zwykle zamówienia dostarczamy w terminie 1 tygodnia od dnia złożenia zamówienia. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej wycenie realizacji gablot korkowych, koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny. Dostawa produktów jest ekspresowa a także bezpieczna - wykorzystujemy sprawdzone jednostki kurierskie, a także dysponujemy własnymi pojazdami dostawczymi. Jako producent, gabloty korkowe uzyskujemy w dowolnych konfiguracjach - bardzo niestandardowe zapotrzebowania to wręcz nasza specjalność. Realizujemy gabloty korkowe na zamówienie wedle wyznaczonych rozmiarów przez Klienta. Gabloty korkowe drewniane są wyprodukowane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Kolokwialne powiedzenie "gabloty korkowe" odnosi się do gablot, w jakim jako podłoże użyto materiał jakim jest "korek" (dostępny także w tablicach). Na domiar tego zdołamy sporządzić na gablocie nadruk bądź logo o dowolnej grafice na fryzie. Gabloty korkowe jednostronne - użytkowane najczęściej wewnątrz obiektów, zawieszane na ścianie.

Nasze gabloty korkowe mogą być anodowane na obojętnie jaki kolor z palety RAL. Większa część gablot jest wytwarzana w rozmiarach od 3-40 cm. Jest opcja dopasowania grubości gabloty korkowej wedle życzenia Klienta. Dużym zainteresowaniem cieszy się oświetlenie częściowe. Oświetlenie punktowe jest jednym z trzech gatunków oświetlenia gablot wykorzystywanym w naszej fabryce. Oferowane przez naszą firmę gabloty korkowe są wykonane z solidnych tudzież odpornych profili aluminiowych Grupy KĘTY S.A.. Mocne, odporne tudzież dobrze grube profile, a w wypadku gablot stojących - także stabilne słupki - są gwarantem niezwyczajnej sztywności gabloty. Gabloty korkowe, które są przygotowane z aluminiowych profili, są specjalnie zaopatrzone w uszczelki, gwarantujące zabezpieczenie ulokowanych w gablotach materiałów przed wilgocią. Gabloty a także witryny zaopatrywane są w patentowe zamki ochronne. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi tudzież wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy Państwu najwyżej jakości produkty. 

  • Producent - niskie ceny
  • Gabloty na wymiar
  • Szybka realizacja