Witryny muzealne

Gabloty Witryny muzealne

Jesteśmy bezpośrednim producentem witryn muzealnych. Produkcja witryn muzealnych przebiega w sposób nowoczesny, z materiałów najwyższej jakości, z profili aluminiowych anodowanych (srebrny-mat) albo malowanych proszkowo na umowny kolor RAL składając następnie witryny w sposób systemowo. Dno witryny muzealnej może być z płyty magnetycznej biały-mat, ocynkowana, malowana proszkowo bądź dowolny kolor RAL. W naszej ofercie znajdują się witryny muzealne o różnej grubości, do zastosowania wewnątrz jak i zewnątrz (co więcej uszczelniana), na ścianie czy też na słupkach. Witryny muzealne 60mm i grubsze zdołają posiadać podświetlenie oraz teleskopy do podtrzymania przed opadnięciem drzwi witryny.

Skorzystaj z menu by odnaleźć interesujące Cię witryny muzealne.

Jesteśmy jedną z niemnogich firm produkujących witryny muzealne dodatkowo z litego drewna sosnowego. Co więcej nasze witryny muzealne są tak uniwersalne i jednocześnie wyjątkowe, że cudownie pasują do szkół, biur, urzędów, kościołów. Na życzenie klienta uzyskujemy jakikolwiek typ naszej produkcji w opcjonalnym wymiarze, nie podany w naszej ofercie STANDARD. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi a także wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu najwyżej jakości produkty. Posiadamy spore możliwości produkcyjne - dobra kadra oraz park maszynowy umożliwia szybką realizację zleceń. Oferujemy sprzedaż hurtową również detaliczną w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w wytwórczości witryn w nieskończonej ilości konfiguracji wybranej przez klienta.

Jakikolwiek wyrób przygotowany jest z niecodzienną precyzją tudzież troską o najmniejsze niuanse (doświadcza proces oceny). Zanim wręczymy nasze witryny muzealne do użytku - za każdym razem są dokładnie nadzorowane przez wydelegowanych do tego polecenia pracowników. Każda wyprodukowana przez nasz zakład witryna  muzealna jest  objęta kilkuletnią gwarancją. Wszystkie nasze witryny muzealne przygotowujemy z elementów posiadających należyte certyfikaty jakości, dzięki czemu idealnie nadają się do wykorzystania w miejscach, w których bywają dzieci. Ekspresowa realizacja - zdecydowana większa część zamówień dociera do klienta w przeciągu tygodnia. Wykonane produkty dostarczamy do Państwa kurierem albo z wykorzystaniem naszej floty pojazdów, codziennie kierowanych w różne zakątki kraju. Dowolna konfiguracja - wymiar, kolor, materiał, wykończenia - do wszystkiego się dostosujemy! Nietypowe zamówienia nie są dla nas czymś nowym. Każdego dnia pojawia się Klient, któremu w realnie najlepszy sposób doradzamy interesujące tudzież innowacyjne rozwiązania.

Witryny muzealne montowane są w rozlicznych terytoriach przede wszystkim w muzeach a także szkołach czy też urzędach. Ze względu na specyfikę skonstruowania jesteśmy w stanie dobrać witrynę do wszelkiego położenia. Może być w wyższym stopniu elegancka bądź w całości współczesna. Witryny muzealne drewniane mają wyszukany, stylowy design. Witryny drewniane są produktem, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony tych odbiorców, którzy wyszukują wyrobów z drewna. Nasz zakład pracy jako jedno z nielicznych zajmuje się wytwórczością witryn muzealnych z litego drewna sosnowego, co odróżnia nas na tle innych fabryk tego rodzaju.

Nasze witryny muzealne mogą być anodowane na swobodny kolor z palety RAL. Podłoże jest stworzone z najwyższej jakości materiałów. Rekomendujemy 3 rodzaje: magnetyczne, korkowe czy też tkaninowe. Zamówienia na witryny muzealne a także gabloty muzealne wyznaczają najciekawszą grupę zamówień dla naszych inżynierów - nieszablonowe, fikuśne kształty powodują, że praktycznie każdy produkt jest odmienny. Generalnie wytwarzane przez nas witryny występują w ustalonym przedziale grubości. Z reguły jest to od 3 do 40 cm, lecz realizujemy również witryny "na zamówienie" według preferencji Klienta.

W naszych witrynach muzealnych dość często stosujemy dodatkowe oświetlenie. Oświetlenie witryn może być punktowe, całościowe albo częściowe. Z racji tego możemy wyróżnić w naszej witrynie wybrane czy też najcenniejsze elementy. Obecnie najniezwyklej popularne, efektowne i energooszczędne jest oświetlenie ledowe, chociaż zdarza się, że Klienci wybierają oświetlenie jarzeniowe. Profile aluminiowe, jakie wyznaczają konstrukcję witryny muzealnej aluminiowej, fabrykowane są przez prestiżową nie tylko w Europie, jednakże także na świecie - polską Grupę KĘTY S.A. Witryny muzealne wykonane są z profili aluminiowych, zespolone za pomocą półogrągłych elementów, które gwarantują bezpieczeństwo stosowania całej witryny.

W naszej dużej ofercie występują witryny muzealne jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, trzyskrzydłowe względnie czteroskrzydłowe w zależności od przyszłego przeznaczenia witryny. Wyłącznie stosowanie poprawnie dobranych materiałów - przede wszystkim zweryfikowanych a także mocnych profili, a także słupków (w opcji stojącej) - może sprawić, iż filnalny produkt zyska niezwykłą stabilność tudzież trwałość. Zapewniamy, iż witryny robione są ze sprawdzonych, poprawnie dobranych materiałów, jakie zapewniają trwałość a także wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały utworzone. Witryny muzealne tudzież gabloty wyposażane są w patentowe zamki zabezpieczające. 

  • Producent - niskie ceny
  • Gabloty na wymiar
  • Szybka realizacja