Gabloty na modele

Gabloty.org Gabloty Gabloty szkolne Gabloty na modele

Gabloty na modele są skonstruowane ze wyjątkową dokładnością ze szkła hartowanego. W związku z tym gwarantują one maksymalne bezpieczeństwo przy eksponowaniu wytypowanych modeli, towarów i materiałów. Gabloty na modele i witryny muzealne to ulubiona grupa produktowa naszych techników - nietuzinkowe kształty, nieszablonowe zamówienia - oni na nie czekają i potrafią się wykazać! Przetwarzamy gabloty na modele w przeróżnych wymiarach, z reguły nasze gabloty mają od 3 do 40 cm szerokości. Informujemy, że dopuszczamy również indywidualne zamówienia i dostosowujemy się do potrzeb Klienta.

Pośród wariantów do doboru funkcjonuje oświetlenie częściowe oraz oświetlenie punktowe dzięki któremu w naszej gablocie na modele możemy wskazać, wyróżnić najważniejsze elementy. W firmowej ofercie występują gabloty na modele z drzwiczkami przesuwnymi, częściowo przesuwnymi oraz uchylnymi (na boki ewentualnie do góry). Gabloty można otwierać na boki na dwa sposoby - uchylnie przy zastosowaniu drzwiczek bądź przesuwnie przy zastosowaniu systemu szyb przesuwnych. Zainstalowany przez nas system otwierania do góry wspomagany może być przez teleskopy, jednak zastosowanie teleskopów nie jest konieczne. Gabloty na modele dostępne są także w pożądanej opcji "częściowo otwarte", w jakiej pewna część gabloty jest otwarta (zawartość nie jest umieszczana za szybą), a pozostała część - normalnie schowana za drzwiczkami. 

Gablota 01-GK2-VX

Drewniana gablota na sztandar wisząca.

 • Gablota na modele
 • Wewnętrzna
 • Jednostronna
 • Dwuskrzydłowa
Gablota 11-GK1--XV

Aluminiowa gablota na sztandar wisząca.

 • Gablota na modele
 • Wewnętrzna
 • Jednostronna
 • Jednoskrzydłowa

Do produkcji gablot na modele aluminiowych również witryn aluminiowych stosujemy tylko i wyłącznie profile aluminiowe Grupy Kęty S.A., polskiego producenta - lidera na naszym rynku, który własne produkty dostarcza do kilku tysięcy firm w 45 krajach na całym świecie. Wszystkie profile posiadają certyfikat jakości umacniający spełnianie Polskich Norm, na skutek czego nasi klienci mają pełne przekonanie, co do wysokiej jakości tudzież trwałości gablot na modele. Jako szanująca się firma, nie dopuszczamy do produkcji zastępczych systemów profili aluminiowych, tzw. "samoróbek" albo profili "robionych na wyłączność", bo z doświadczenia wiemy, że nie posiadają one godziwej grubości ścianek a także powłoki anodowania. Profile aluminiowe gabloty na modele mogą posiadać łączenia zrealizowane przy pomocy półokrągłych głowic, które są wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki takiemu połączeniu profili aluminiowych jest zapewnione stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania gabloty aluminiowej. Efektywne przemieszczanie szyb umożliwiają wmontowane, wysokiej jakości, mocne rolki.

Gabloty na modele funkcjonują w umownej konfiguracji oraz wielkości - mogą być 1-, 2-, 3- albo nawet 4- skrzydłowe. Wykorzystanie solidnych, zweryfikowanych profili zapewnia należytą sztywność gabloty, co jest szalenie istotne w przypadku gablot montowanych na zewnętrz. Zatwierdzamy, że gabloty na modele realizowane są ze sprawdzonych, właściwie dopasowanych materiałów, jakie zapewniają trwałość oraz wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały wykonane. Zawartość gablot chroniona jest przez zamek patentowy. Podłoże jest zrealizowane z najwyższej jakości materiałów. Zalecamy 3 rodzaje: magnetyczne, korkowe ewentualnie tkaninowe.

Na życzenie Klienta modyfikujemy kolor płyty magnetycznej. Nasze gabloty na modele mogą być pomalowane na opcjonalny kolor z palety RAL. Istnieje sposobność naniesienia na gablotę logotypu instytucji albo umownego napisu. Dokonanie niebanalnych zamówień jest dla nas wyzwaniem, któremu z chęcią podołamy. Gabloty na modele aluminiowe, drewniane lub szklane to współczesny a jednocześnie stylowy dodatek do wszelkiego wnętrza. Nie sprowadzamy się do standardów. Nie ma dla nas motywów powiązanych z aluminiowymi i drewnianymi gablotami, witrynami jakich byśmy się nie podjęli. Potrzebujesz niecharakterystyczną gablotę na modele o nietypowych wymiarach? A może chcesz, aby gablota była oryginalna i niepowtarzalna? Z oświetleniem ledowym albo punktowym? Potrzebujesz niestandardowej gabloty na modele, nawet w finezyjnej konfiguracji - zgłoś się do nas! Szybka realizacja - wyraźna większość zleceń dociera do odbiorcy w przeciągu tygodnia. Nasze gabloty na modele dostępne są w konkurencyjnych cenach, a ich wycena jest w całości gratisowa a także niezobowiązująca. Wszelkie gabloty delegujemy kurierem. Przed wysyłką każda gablota jest wnikliwie analizowana. Z ogromną precyzją wykonujemy gabloty na modele, witryny, tablice tudzież potykacze. Specjalizujemy się w fabrykacji gablot w nieskończonej ilości konfiguracji wybranej przez odbiorcę. Posiadamy ubezpieczenie firmy od odpowiedzialności cywilnej wielkości 1 000 000 zł. 

 • Producent - niskie ceny
 • Gabloty na wymiar
 • Szybka realizacja