Gabloty szklane

Gabloty Gabloty szklane

Posiadamy duże możliwości wytwórcze - odpowiednia kadra i park maszynowy gwarantuje szybką realizację zleceń. Przy produkcji gablot szklanych wykorzystujemy innowacyjne maszyny o najwyższym standardzie producentów europejskich. Tworzymy szeroki asortyment różnych gablot szklanych, drewnianych oraz aluminiowych, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku krajowym. Gabloty szklane sprzedajemy w pojedynczych ilościach jak również hurtowo - przy większych zamówieniach udzielamy specjalne upusty. Przy podpisywaniu umowy możemy także udostępnić skan ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na 1000000zł.

Skorzystaj z menu by odnaleźć interesujące Cię gabloty szklane.

Specjalizujemy się w fabrykacji gablot szklanych w nieskończonej ilości konfiguracji wybranej przez odbiorcę. Największą grupą naszych odbiorców tworzą urzędy i instytucje publiczne, oraz kościoły, rezerwaty, PKP a także wszelkiego typu placówki edukacyjne. Zapewniamy bezusterkową a także trwałą konstrukcję wszystkich gablot szklanych aluminiowych. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z ofertą z grubsza 180 produktów, które są zademonstrowane razem ze zdjęciami i skrupulatnym opisem. Nabywca może osobiście określić kolor płyty magnetycznej. Gabloty szklane wytwarzane w naszej firmie z reguły wykonywane są w kolorze srebrnym, chociaż można wybrać i zastosować inny kolor z palety kolorów RAL. Ilość półek w gablotach szklanych może być dowolna - zgodnie z życzeniem kupującego.

Gabloty szklane ekspozycyjne mogą dodatkowo mieć zastosowanie jako witryny do ukazywania przeróżnego typu eksponatów czy produktów. Gabloty szklane sklepowe znajdujące się w zestawie naszej fabryki są kapitalnym rozwiązaniem wystosowanym do nabywców urządzających swoje lokale sklepowe. Tworzymy gabloty w różnych wymiarach, z reguły nasze gabloty mają od 3 do 40 cm szerokości. Informujemy, że dopuszczamy dodatkowo indywidualne zamówienia tudzież dopasowujemy się do potrzeb Klienta. Niejednokrotnie wykorzystujemy oświetlenie częściowe. Co więcej można zastosować oświetlenie punktowe. Gabloty szklane dostępne są także w ciekawej opcji "częściowo otwarte", w jakiej pewna część gabloty jest otwarta (zawartość nie jest umieszczana za szybą), a pozostała część - normalnie schowana za drzwiczkami. Jednym z kierunków otwierania gablot jest otwieranie na boki. Wykorzystujemy standardowe uchylne skrzydła lub szyby przesuwane.

Gablota szklana skonstruowana jest z profili aluminiowych, które tworzone są przez prestiżową nie tylko w Europie, jednakże także na świecie - polską Grupę KĘTY S.A. Mocne, wytrzymałe oraz dobrze grube profile, a w wypadku gablot stojących - również stabilne słupki - są gwarantem niestandardowej sztywności gabloty. Wskazywane przez nas gabloty szklane są produktami solidnymi i niepomiernie trwałymi, a w dodatku są w niskich cenach. W gablotach szklanych tudzież witrynach montujemy zamek patentowy, z tej racji ich cenna zawartość nie jest dostępna dla niepowołanych osób. Gabloty szklane wiszące trzeba przytwierdzić do ściany - tego rodzaju gabloty ogłoszniowe pozwalają ukazywać informacje jedynie po jednej - czołowej stronie. Gabloty stojące umeblowane są w dodatkowe słupki umożliwiające ich przymocowanie w podłożu. Oferujemy szybką wycenę - nawet w 20 minut od wypełnienia formularza (w trakcie godzin pracy). Jeśli zależy Tobie na prędkiej wycenie - zadzwoń. 

  • Producent - niskie ceny
  • Gabloty na wymiar
  • Szybka realizacja