Potykacze reklamowe

Gabloty.org Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe są w dalszym ciągu dostępne w fabrykacji - ta najstarsza, dostępna od dziesięcioleci technika rozmieszczania informacji oraz materiałów na nowo wraca do łask i cieszy się coraz to większym zainteresowaniem naszych konsumentów. Nasze wieloletnie doświadczenie również wykorzystywanie przy produkcji z innowacyjnych technologii gwarantuje najlepszy wyrób tudzież zadowolenie klienta. Posiadamy spore dyspozycje wytwórcze - nawet spore zamówienia zdołamy dokonać w ekspresowym tempie. Posiadamy duży park maszynowy, który w istotnym stopniu modernizuje a także przyspiesza naszą produkcję. Fabrykujemy szeroki asortyment różnych potykaczy reklamowych, gablot drewnianych, szklanych i aluminiowych, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku krajowym. Świadczymy sprzedaż hurtową potykaczy również detaliczną w interesujących cenach. Przy podpisywaniu umowy zdołamy również zaprezentować skan ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na 1000000zł.

Jesteśmy uczciwym producentem potykaczy reklamowych, gablot, witryn, tablic tudzież potykaczy. Każdego roku notujemy powiększenie zamówień pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co wskazuje na to, iż nasze produkty stają się coraz to bardziej powszechne. Jednakże naszymi głównymi klientami są szkoły, kościoły a także urzędy. Do każdego klienta przystępujemy w pełni wyjątkowo, a przy dużych zleceniach można liczyć na odpowiednio duże rabaty. Wszystkie nasze potykacze robimy z elementów posiadających należyte certyfikaty jakości, spełniających wysokie normy bezpieczeństwa. Zapewniamy bezawaryjną i trwałą strukturę wszelkich potykaczy aluminiowych. Dostarczamy ponad 215 różnorodnego wariantu gablot, tablic, witryn a także potykaczy.

Nasi doradcy - z wieloletnim doświadczeniem i znajomością zwykle pojawiających się problemów - pomogą Tobie wybrać produkt spełniający Twoje oczekiwania. Potykacze służą do prezentowania innym rozmaitych materiałów reklamowych, ulotek, broszur. W szczególności swoje zastosowanie odnajdują w miejscach publicznych, przed wejściem do restauracji lub biura. Potykacz jest mniej popularną formą reklamy, ale mimo to wciąż pożądaną. Potykacz składa się z dwóch połączonych tablic na których znajdują się szablonowe ogłoszenia, albowiem da się na nich zamieszczać rozmaite zawiadomienia, ogłoszenia, plakaty, reklamy a także sporo innych, kompletnie odmiennych artykułów informacyjnych. Potykacze tworzone są z części fabrykantów niemieckich, duńskich tudzież polskich. Ich wysoką jakość zaświadczają liczne certyfikaty. Dzięki temu nasze potykacze reklamowe są prawidłowo przystosowane do każdych warunków zewnętrznych jak i wewnętrznych. Na kartach produktów podajemy modelowe rozmiary, jednakowoż chętnie dokonujemy zamówienia "na wymiar". Praktyka i wiedza powodują, że możemy skonstruować dowolny wariant potykaczy w dowolnej konfiguracji. Aluminiowe potykacze reklamowe perfekcyjnie komponują się z designem otoczenia, pasują niemalże wszędzie. 

  • Producent - niskie ceny
  • Gabloty na wymiar
  • Szybka realizacja