Gablota na puchary i medale

Gabloty Gablota na puchary i medale

Jesteśmy bezpośrednim fabrykantem gablot na puchary i medale. Ze względu dynamiczny postęp naszej fabryki staliśmy się liderem na polskim rynku przede wszystkim w produkcji gablot aluminiowych, drewnianych oraz szklanych. Gabloty w tym też gabloty na medale stanowią większą część z oferty około 195 różnorakich produktów. Jako producent, gabloty na puchary i medale uzyskujemy w dowolnych konfiguracjach - bardzo niestandardowe zlecenia to wręcz nasza specjalność. Na kartach produktów podajemy przykładowe wymiary, niemniej jednak chętnie wykonujemy zamówienia "na wymiar". Jest co niemiara możliwości modyfikacji gablot na puchary. Nasz zespół z chęcią Państwu doradzi w dobrym wyborze. Istnieje opcja zamówienia gablot na medale dodatkowo z montażem.

Gabloty na puchary i medale aluminiowe tudzież drewniane to pionierskie wyroby naszej firmy. Gabloty aluminiowe charakteryzują się wysoką jakością, solidnym tudzież starannym wykonaniem, możliwością montażu w dowolnie wybranym miejscu, oraz wytrzymałością na postępowanie nawet trudniejszych warunków atmosferycznych. Gabloty na puchary i medale drewniane tworzą idealny wybór do wnętrz, w których planuje się osiągnąć wystrój stylowy, bardziej klasyczny aniżeli nowoczesny. Jesteśmy jedną z nielicznych jednostek, jaka wytwarza gabloty z litego drewna. Gabloty na medale konstytuowane są z elementów producentów niemieckich, duńskich oraz polskich. Ich wysoką jakość potwierdzają liczne certyfikaty. Dzięki temu nasze gabloty są odpowiednio przystosowane do każdych warunków zewnętrznych a także wewnętrznych. Gabloty na medale aluminiowe, w szczególności w kolorze srebrnym, wyglądają nowocześnie i trwale. Pasują do praktycznie dowolnego pomieszczenia.

Gabloty na puchary i medale jednostronne - używane w większości wypadków wewnątrz obiektów, zawieszane na ścianie. Nabywca może indywidualnie wskazać kolor płyty magnetycznej. Gablota na puchary i medale produkowana w naszej jednostce standardowo uzyskiwana jest w kolorze srebrnym, aczkolwiek można wybrać i wykorzystać inny kolor z palety kolorów RAL. W większości przypadków, w możliwości elementarnej gablot podłoże (stanowiące reprezentacyjną część gabloty) stworzone jest z białej, niebywale eleganckiej płyty magnetycznej, aczkolwiek oferuje dodatkowo opcje zamontowania jako podłoże płyty korkowej bądź tkaninę.

Ogólnie fabrykowane przez nas gabloty na puchary i medale występują w określonym przedziale grubości. Z reguły jest to od 3 do 40 cm, jednakowoż wykonujemy w podobny sposób gabloty "na zamówienie" wedle upodobań Klienta. Standardowo profile anodowane są na kolor srebrny oraz ich łączenia zrobione są przy pomocy półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego. Gabloty na medale aluminiowe realizujemy jedynie z wysokiej jakości profili aluminiowych dostarczanych przez sprawdzonego partnera tudzież fabrykanta - Grupę Kęty S.A. Zastosowanie profili aluminiowych tej firmy zezwala na bezinwazyjną wymianę elementów konstrukcyjnych w przypadku uszkodzenia mechanicznego wywołanego np. energiczną dewastacją. Nie stosujemy niskiej jakości, nieznanego pochodzenia tzw. samoróbek. Zapewniamy porządną i trwałą strukturę wszelkich gablot aluminiowych. Związku z faktem stosowania sprawdzonych profili, tworzonych przez obecnego lidera na rynku (współpracującego z 45 krajami na świecie), zapewniamy bezinwazyjną wymianę poszczególnych części w wypadku uszkodzenia.

Gabloty na puchary i medale można otwierać na boki na dwa sposoby - uchylnie przy zastosowaniu drzwiczek czy też przesuwnie przy użyciu systemu szyb przesuwnych. Jako jedni z nielicznych fabrykujemy gabloty w perspektywie częściowo otwartej. Oznacza to, że pewna część jest zwykle "schowana" za szybą, tudzież druga otwarta (podłoże nie jest schowane za drzwiczkami czy szybą). Jeżeli wybiorą Państwo gabloty otwierane do góry, za dodatkową opłatą można złożyć zamówienie trwałe teleskopy ułatwiające otwieranie. Sztywność, stabilność również trwałość osiągamy dzięki użyciu mocnych części konstrukcyjnych - profili oraz słupków.

Zaręczamy, iż gabloty na puchary i medale uzyskiwane są ze wypróbowanych, adekwatnie dostosowanych materiałów, jakie gwarantują trwałość a także wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały ukształtowane. Gabloty oraz witryny wyposażane są w patentowe zamki przeciw-włamaniowe. Gabloty na medale wiszące należy osadzić do ściany. Skontaktuj się z nami, a bardzo szybko dostaniesz precyzyjną wycenę, w której przekażemy także dokładny termin realizacji. Dostawę realizujemy własnymi samochodami albo kurierem. 

  • Producent - niskie ceny
  • Gabloty na wymiar
  • Szybka realizacja